www.uykutan.com

 

HAKKIMIZDA

image 5

DAVETİYE DÜNYASI

Türkiye'nin en kaliteli firma kataloglarını barındıran Davetiye Dünyası web sitemiz evlenecek çiftlerimize bir rehber niteliğinde yol göstermekte, Davetiyeden Nikah Şekerine, Kına Organizasyonundan Davetiye Zarflarına kadar bir çok ürüne online satış sitemiz olan www.davetiyedunyasi.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

image 6

ZARF DÜNYASI

Firmanızda, yazışmalarınızda, davetiyelerinizde, kargolarınızda ihtayaç duyduğunuz tüm zarf çeşitlerini ZARF DÜNYASI web sitemizde bulabilirsiniz. Mektup zarfları, diplomat zarflar, torba zarflar, yazışma zarfları , pasaport zarfı, davetiye zarfı ürün grupları ile Online Satış sitemiz olan www.zarfdunyasi.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

image 7

UYKUTAN YALDIZ

Avrupa ve uzak doğunun en kaliteli yaldız çeşitlerini yurt dışından ithal ederek matbaacılık, plastik ve tekstil ürünleri üzerine uygulanan sıcak yaldız folyosu çeşitlerini bulabileceğiniz web sitemiz sizlere hizmet vermektedir. Pigmet yaldız çeşitleri, Altın, gümüş Hologram, Cam kırığı gibi bir çok renk ve desende ürünlerimizi sizler için yurt dışından ithal ediyoruz.